ZÁKAZNICKÁ LINKA 08 - 20h / Tel.: +420 605 11 40 88

Jak objednat taxi levně na letiště?

Jak objednat taxi?

OBJEDNÁVEJTE JEDNODUŠE A RYCHLE Z WEBU

  • Využijte formulář OBJEDNAT NYNÍ na hlavní stránce. Pokud je vaše objednávka složitější nebo si nejste jisti, zda požadovanou službu poskytujeme nebo jaká je její přesná cena, kontaktujte nás mailem info@levnenaletiste.cz nebo telefonicky na Zákaznické lince +420 605 11 40 88. Linka je aktivní denně od 8 ­– 20 hod. Tato doba je shodná s pracovní dobou našeho DISPEČINKU, který vaše objednávky následně potvrzuje. Ovšem jezdíme 24h denně/ 7 dní v týdnu.
  • Do formuláře OBJEDNAT NYNÍ zadejte vaše celé jméno, číslo mobilního telefonu, datum přepravy, a zda se jedná o přepravu ve směru na letiště či z letiště Václava Havla v Praze. Poté klikněte na POKRAČOVAT V OBJEDNÁVCE a vyplňte požadované údaje. V případě, že objednáváte přepravu z letiště, nezapomeňte kromě cíle vaší cesty zadat i číslo letu. V den přepravy si sami ověříme, zda je váš přílet potvrzen na plánovaný čas, anebo dochází ke změně – a této změně se automaticky přizpůsobíme.
  • Další informace důležité pro přepravce vyplňte do políčka Poznámka. Jedná se například o požadavek na přepravu nadrozměrných zavazadel, přepravu osoby pohybující se na invalidním vozíku, přepravu zvířat v přepravních boxech, požadavek na dětskou sedačku v kategorii I, II nebo III (0 - 36kg). Pracovník dispečinku vám při potvrzení objednávky potvrdí také celkovou cenu za objednané služby – příplatkové služby naleznete v sekci CENÍK.

OBJEDNÁVEJTE VČAS

  • DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT DEN A VÍCE PŘEDEM!!!
  • Služby taxi Levně na Letiště je nutné objednávat vždy minimálně 2 hodiny předem, a to v době fungování Dispečinku/Zákaznické linky (denně od 8 – 20 hod). Toto časové omezení platí pouze pro objednání přepravy, samotná služba taxi Levně na Letiště funguje NON –STOP. Objednávky provedené prostřednictvím webového formuláře mimo pracovní dobu DISPEČINKU budou vyřízeny následující den.
  • Pokud potřebuje, aby vás vůz taxi Levně na Letiště vyzvedl dříve než za dvě hodiny, kontaktujte rovnou Zákaznickou linku. Její obsluha vám sdělí, zda jsme vašemu požadavku schopni vyhovět.
  • Do 60 minut od objednání provedeného v době fungování Dispečinku vám bude na zadaný mobilní telefon zaslána SMS s potvrzením objednávky. Následně budete vyzváni ke zkontrolování údajů a potvrzení objednávky odepsáním ANO / NE.
  • Nejpozději 30 minut před vyzvednutím vám přijde SMS zpráva od řidiče, který Vás poveze, resp. v čase příletu Vám řidič pošle SMS zpráva s instrukcemi. V případě objednání přepravy na letiště Václava Havla z míst vzdálenějších než 50 km vám bude SMS doručena v okamžiku, kdy se vůz vydá na cestu do vaší nástupní destinace.
  • Stav vaší objednávky si můžete zkontrolovat v sekci OVĚŘENÍ OBJEDNÁVKY po zadání vašeho telefonního čísla a čísla objednávky, které jste obdržel/a formou SMS zprávy od dispečinku po objednání taxi Levně na Letiště.


Čtěte dále - Proč využít taxi službu Levně na letiště?