ZÁKAZNICKÁ LINKA 08 - 20h / Tel.: +420 605 11 40 88

CENÍK A PODMÍNKY SLUŽEB TAXI LEVNĚ NA LETIŠTĚ

K základní sazbě se připočítává poplatek 50,-Kč za vjezd na TERMINÁL 1 a 2 – tento poplatek zavedlo letiště od 1.7.2018


SLUŽBY POSKYTOVANÉ V RÁMCI PŘEPRAVY ZDARMA

 • 1 dětský podsedák pro děti o hmotnosti do 36 kg nebo do výšky 150 cm
 • přeprava zvířete v pevném přepravním boxu (do velikosti 40x40x55 cm), přičemž tento box umístěný ve vnitřním prostoru vozu automaticky snižuje počet přepravitelných osob o jedno místo
 • přeprava nadrozměrného zavazadla, pokud je tato skutečnost uvedena v poznámce NADROZMĚRNÉ ZAVAZADLO A JEHO ROZMĚRY ve formuláři OBJEDNAT NYNÍ na hlavní stránce. Dispečink následně potvrdí možnost takové přepravy při potvrzení objednávky. Pokud je nadrozměrné zavazadlo tak veliké, nebo máte více zavazadel, než je standart a je nutné přistavit odpovídající vůz, může být toto zpoplatněno.
 • čekací doba strávená na letišti při zpoždění letadla

SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK

 • VYZVEDNUTÍ KLIENTA S CEDULKOU V PŘÍLETOVÉ HALE
  Vyzvednutí klienta v příletové hale s cedulkou se jménem je služba, kterou poskytujeme za příplatek 100,-Kč. Jedná se o úhradu parkovného na letišti. Pokud řidič čeká delší dobu než 30 minut, je nutné uhradit skutečné náklady za parkování. Do příletové haly řidič chodí když začne vykládka zavazadel daného letu ( pokud není domluveno jinak). Objednání této služby proveďte ve formuláři OBJEDNAT NYNÍ, který najdete na hlavní stránce. Do políčka CEDULKA napište co má na cedulce být napsáno ( JMÉNO , FIRMA….atd.)
 • ZASTÁVKA BĚHEM JÍZDY NA JINÉ ADRESE
  Sdělte nám, prosím, prostřednictvím poznámky ve formuláři OBJEDNAT NYNÍ, že chcete v průběhu cesty na/z letiště Václava Havla udělat zastávku jinde než na cílové adrese, a uveďte přesnou adresu této zastávky. SMS zprávou vám obratem sdělíme celkovou cenu jízdy k odsouhlasení. Většinou se jedná o příplatek ve výši 50 Kč – 300 Kč.
 • DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA KATEGORIE I, II NEBO III
  Dbáme na vysokou bezpečnost přepravovaných dětí, proto používáme kvalitní dětské autosedačky s nejvyšším hodnocením v testech ADACu. Příplatek za tuto dětskou autosedačku činí 50 Kč. Tuto službu objednávejte prostřednictvím poznámky AUTOSEDAČKA, TYP, VĚK DĚTÍ A POČET KUSŮ ve formuláři OBJEDNAT NYNÍ na hlavní stránce. Dětský podsedák (pro děti do 36 kg nebo 150 cm) je ve vozech služby Levně na Letiště k dispozici ZDARMA. Každý další s příplatkem 50,-Kč.
 • ČEKÁNÍ NA ZÁKAZNÍKA
  Čekací dobu zákazníkovi účtujeme pouze při přepravě ve směru NA LETIŠTĚ a to v případě, že se zákazník zpozdí o 10 minut a více. Čekací doba je v takovém případě zpoplatněna tarifem 9 Kč/min. Čekací dobu při příletu NEÚČTUJEME. Let může mít zpoždění nebo letadlo naopak přistane dřív. Nemusíte so obávat toho, že na vás nepočkáme. Sami si zjistíme skutečný čas příletu a tomu přizpůsobíme přistavení vozu na letiště Václava Havla. Pokud je zpoždění letu výraznější, bude klient informován o skutečném čase přistavení vozu na letišti.
 • ZÁLOHA VE VÝŠI 50 % PŘI OBJEDNÁNÍ PŘEPRAVY S NÁSTUPNÍM MÍSTEM VÍCE NEŽ 50 KM OD PRAHY
  Chystáte se na dovolenou a nechcete nechávat váš vůz v Praze? Objednejte si službu Levně na Letiště a my vás k odletu na letiště Václava Havla dopravíme bezpečně a včas a navíc za bezkonkurenční cenu. Účtujeme vám pouze cestu na letiště, nikoli přistavení vozu. S ohledem na vzniklé náklady od vás požadujeme předem zálohu ve výši 50 % z potvrzené ceny jízdného, která musí být připsána na náš účet předtím, než náš vůz vyrazí do vaší nástupní stanice. V případě vašeho nenastoupení tato záloha propadá – viz naše Obchodní a přepravní podmínky.
 • PŘEPRAVA 5-ti A VÍCE OSOB
  Pokud Vás cestuje 5 a více, napište nám do poznámky ve formuláři OBJEDNAT NYNÍ počet přepravovaných osob. Tuto přepravu zajišťujeme minivany, nebo několika osobními vozy najednou. Přesnou cenu Vám sdělíme ještě před potvrzením objednávky k odsouhlasení.
 • PŘÍPLATEK O VÁNOCÍCH A NA SILVESTRA
  24.-25.prosince a 31.prosince – 1. ledna připočítáváme poplatek 25% ke každé zakázce.
 • DALŠÍ SLUŽBY DLE DOHODY
  Volejte naší zákaznickou linku na tel. +420 605 11 40 88, denně v době 8:00 – 20:00h.